CCleaner İndir – Sistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
ekleyenadmin
Okunma1775
Tarih6 Nisan 2014

CCleaner sistem performansını optimize etmek için tasarlanmış ve dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan bir kullanışlı ve zengin özelliklere sahip bir uygulama aracıdır.

ccleaner2014

Sistem Bakım Programı
CCleaner kullanıcıları güvenli temizlik olan sistemin en önemli bölümü yönetmenize yardımcı olur ve böylece sistem bakımı önemli bir rol oynar.

Gelişmiş ve kullanıcı dostu arayüzü
It Registry, Temizlik, Araçlar ve Ayarlar olmak üzere 4 ana bölümden kolay erişim sağlayan gelişmiş ve kullanıcı dostu arayüzü ile geliyor. Bu seçeneklerin her kullanıcının PC farklı parçaları ile ilgilenir.
İstenmeyen Girişleri kurtulun
Bu yazılım, kullanıcıların istenmeyen (web tarayıcısı, geri dönüşüm kutusu, sistem belleği, vs) sistem dosyalarının kurtulmak yardımcı olur ama aynı zamanda kendi PC’de yüklü olan üçüncü parti uygulamalar kalıntılarından temizlenmesi sağlar sadece. App kullanıcıların PC çalışmasını sağlar ve onlara zaman ve çaba çok kaydeder; onlar takas harcamak zorunda.

Fix Registry Hataları
CCleaner sistem kayıt defterinde bulunan konularda her türlü düzeltmek için olanak sağlar. Bu sistemin bir hızlı tarama gerçekleştirir ve eski öğeleri gösterir ve bunları düzeltmek için olanak sağlar.

Ekstralar Fayda
CCleaner başlangıç ​​programları ayarlarını değiştirerek, böyle bir uninstaller gibi birçok ek özellik sunuyor (görüntüler ve ek uygulamaları kaldırın sağlayan), bir sistem geri yükleme seçeneği (tüm Windows yükleme noktalarını yönetmek için), tarama işlemi için içerme / istisnalar ayarı, Eğer devam etmek istiyorsanız ve bir sabit disk silgi (güvenli bir şekilde tüm sürücülerin içeriğini mendil) kurabiye listesini yapmak.
Ücretsiz indirin ve yükleyin Kolay
CCleaner indirmek için% 100 ücretsiz ve zahmetsizce monte edilebilir. Bu sistem kaynaklarının düşük miktarda gerektirir ve diğer programların işleyişini aksatmadan sorunsuz çalışır.

tamindir-com

Konu Etiketleri

Benzer Yazılar

Siz de yorum yapmak ister misiniz?

Kategoriler

Arama Yap
Twitter'da Biz
Sosyal Ağlar
Sponsor Bağlantılar
title
title
title
title
Facebookta Biz