addmefast.com
Age Of Empires 2 Full indir / Tek Link | Gezginler
ekleyenadmin
Okunma2331
Tarih8 Mart 2015

Age of Empires 2 The Conquerors – Rip Tek Link

Age of Empires gelmiş geçmiş en muhteşem ve efsanevi uygarlık tipi strateji oyunlarından biridir.

Bu üçüncü kısımda, Yeni Dünya’ya gidiyorsunuz. Oyuncular, Avrupa uluslarını Keşifler Çağı’ndan Sanayi Çağı’na kadar geliştirebiliyor. Florida’nın bataklıklarının başlangıçlarından Rocky Dağları’na kadar çok çeşiti topraklarda mücadele eden sekiz oynanabilir ulus mevcut. Amerika Yerlileri’nin kabilelerini yanınıza alıp onlarla ticaret yollarının kontrolünü ele geçirmeye çalışabilir, bir yandan da Avrupa’daki imparatorluğunuzdan destek alabilirsiniz.

Görsellik bakımından, Age of Empires serisindeki en iyi grafiklerden bazılarını sunan oyunun harika göründüğünden şüphe yok. Ancak, geliştiriciler oyunun gerçekçilik yönünden çok grafiklere odaklanmış görünüyor. Bu durumun istisnalarından biri, daha önceki sürümlerde görülmemiş bir özellik olarak Yeni Dünya’yı yağmalama hedefinizde Avrupa’daki ulusunuz tarafından destekleniyor olmanız.

Ancak, oyunun hayal kırıklığına uğratıcı bir özelliği, ayrıntılara verdiği dikkate rağmen tarihin gerçekliklerine sadık kalmaması. Age of Empires’da Amerika Yerlileri ruhani kabilelerden çok paralı askerler gibi yansıtılmış ve altın madenleri ortaya çıkışlarından yüzlerce yıl önce aniden beliriveriyor!

Age of Empires 3 harika görünüyor ve harika bir oyun olma potansiyeline sahip, ancak geliştiriciler grafiklerin kendisinden çok tarihsel gerçeklere daha fazla dikkat etmeli.

Age of Empires II

sistemgereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: 3 GHz
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: 512 MB
Boş Alan: 1250 MB

oyunvideo

turbobit

http://turbobit.net/bhq215jho7t3.html

Gelen Aramalar:

Konu Etiketleri

Benzer Yazılar

Siz de yorum yapmak ister misiniz?

Kategoriler

Arama Yap
Twitter'da Biz
Sosyal Ağlar
Sponsor Bağlantılar
title
title
title
title
Facebookta Biz